Starptautiskā lidosta Viļņa - info par reisiem (ielidošana, izlidošana). Reģistrācija lidojumiem. Info par bagāžu. Nokļūšana lidostā. Kontakti.

Starptautiskā lidosta Viļņa

Starptautiskā lidosta Viļņa ir Lietuvas lielākā civilā lidosta, atrodas apmēram 7 kilometrus uz dienvidiem no Viļņas centra. Viļņas lidosta uzsāka darbu 1932. gadā, terminālis celts 1954. gadā. 2007. gadā lidosta apkalpoja 1 717 222 pasažieru.

Lidostu pārvalda valsts uzņēmums “Tarptautinis Vilniaus oro uostas”, kas ir Lietuvas Satiksmes un Komunikāciju ministrijas pārziņā. Viļņas lidosta ir lidsabiedrību flyLAL un airBaltic bāzes lidosta.

Lidojumi

Info par izlidošanas/ ielidošanas laikiem (laiks pēc saraksta, paredzamais laiks, reisa numurs, sektors).

Kontakti

  • +370 612 44442

Adrese

Rodūnios kelias 10A, Vilnius, Lithuania

Karte ..>>

Nokļūšana lidostā

No un uz Viļņas lidostu kursē tiešie autobusi, kas ved uz Viļņas centru un apkārtējiem pilsētas rajoniem.

No/uz Viļņas lidostu kursē 4 autobusi: 88, 1, 2 kursē ik pēc 20-30 minūtēm. 3G darbojas ik pēc 10 minūtēm. 88N autobuss kursē visu nakti no 22:30 līdz 5:30, ik pēc 30 minūtēm.

Transports ..>>

Autostāvvietas

Info par autostāvvietām ..>>

Pasažieriem

Reģistrācija lidojumam ..>>

Bagāža ..>>

Lētas aviobiļetes no Viļņas

Noklikšķiniet šeit, lai atrastu un nopirktu aviobiļeti. Norādiet virzienus, piemēram, Rīga – Barselona, ​​izvēlieties lidojuma datumus un pasažieru skaitu. Noklikšķiniet uz meklēšanas pogas. Atlasiet vajadzīgo lidojumu un dodieties uz pasažiera informāciju. Ievadiet pasažieru vārdus un uzvārdus latīņu burtiem. Pārejiet uz pasūtījuma apmaksu. Par aviobiļeti var norēķināties ar norēķinu karti vai bankas pārskaitījumu. Pēc samaksas Jūs saņemsiet informāciju par rezervēšanu uz Jūsu personīgo e-pasta adresi. Vēstulē būs informācija par reģistrāciju un iekāpšanas kartēm. Pēc reģistrēšanās iekāpšanas kartes tiks nosūtītas uz Jūsu e-pastu.

Pērciet aviobiļetes par īpašām cenām

Mēs pārdodam visu aviokompāniju aviobiļetes par zemām cenām, piemēram, lētas Ryanair, WizzAir, easyJet, Norwegian, airBaltic, Vueling aviobiļetes. Šīs aviokompānijas pārdod ļoti lētus lidojumus uz populārākajiem galamērķiem. Tomēr lēti lidojumi nav pieejami visiem datumiem – tie tiek izpārdoti ļoti ātri. Lai atrastu akciju biļetes, noklikšķiniet šeit un kreisajā pusē norādiet izlidošanas un ielidošanas lidostu. Pēc tam sistēma parādīs opcijas datumiem ar lētām cenām.