Papildus pakalpojumi (Ryanair reisi)

Pēc biļetes noformēšanas Jūs variet pieteikt

  • nododamo bagāžu (10kg – 20 EUR, 20kg – 40 EUR vienā virzienā)
  • prioritātes iekāpšanu (12 EUR vienam pasažierim vienā virzienā)
  • reģistrāciju 60 dienas pirms izlidošanas (7 EUR vienam pasažierim vienā virzienā)
  • sēdvietas blakus (apmēram 7 EUR vienam pasažierim vienā virzienā)
  • mobilās iekāpšanas kartes (bezmaksas pakalpojums)

Uzrakstiet mums: mail@skymaxxi.com

Papildus pakalpojumi (citi reisi)

Uzrakstiet mums: mail@skymaxxi.com

Kā norezervēt un nopirkt aviobiļeti?

Aviobiļešu rezervēšanas sadaļā izvēlieties galamērķi, lidojuma datumus, pasažieru skaitu. Nospiediet meklēšanas pogu. Izvēlieties vienu no piedāvātajiem variantiem, nospiediet ‘Rezervēt’. Aizpildiet pasažieru datus. Izvēlieties apmaksas veidu: ar karti vai ar bankas pārskaitījumu. Izsmeļoša informācija par apmaksu un piegādi sadaļā “Kontakti“.

Pirms apstipriniet rezervāciju, lūdzu pārliecinieties, vai pasažieru vārds un uzvārds sakrīt ar pases datiem, pārbaudiet datumus, laikus, izlidošanas un galamērķa punktus.

Pēc apmaksas saņemšanas elektroniskā aviobiļete tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu. Dažos gadījumos elektronisko aviobiļešu noformēšana notiek 24 stundu laikā no pasūtījuma noformēšanas un apmaksas brīža.

Kas ir elektroniskā aviobiļete un kā ar to ceļot?

Elektroniskās aviobiļetes rezervē un apmaksā internetā, biļetes izdruka tiek nosūtīta uz e-pastu. Uz doto brīdi lielākā daļa Eiropas aviokompāniju jau pilnībā ir pārgājušas uz elektroniskajām aviobiļetēm.

Elektroniskā aviobiļete ir elektronisks ieraksts aviokompānijas datorsistēmā par pasažieri un lidojuma maršrutu. Elektroniskās aviobiļetes iegāde ir ļoti vienkārša un ērta: pasažieris saņem uz e-pastu elektroniskās biļetes izdruku (passenger itinerary receipt), kurā ir visa tā pati informācija, ka parastā biļetē; šo izdruku vēlams ņemt līdzi uz reģistrāciju lidostā.

Bagāžas pārvadāšana

Mēs parādīsim jums informāciju par bagāžu rezervācijas laikā.

Reģistrācija uz reisu

Pasažiera pienākums ir ierasties lidostā uz reģistrāciju minimums 2 stundas pirms reisa. Pasažierim reģistrācijā jābūt: ceļošanai derīgai pasei, vīzai (nepieciešamības gadījumā) un elektroniskās aviobiļetes izdrukai (vai papīra aviobiļetei). Pasažieriem, kas jaunāki par 18 gadiem: elektroniskās aviobiļetes izdrukai (vai papīra aviobiļetei), pasei, vīzai (nepieciešamības gadījumā), dzimšanas apliecībai un gadījumā, ja ceļojums notiek bez viena no abiem vecākiem pavadības, – notariāli apliecinātai pilnvarai.

Uz Ryanair, airBaltic un Wizz Air reisiem ir obligāta online reģistrācija.

  • Aizpildiet datus lidojuma reģistrācijai. Pasažieriem lidojumam internetā jāreģistrējas ne vēlāk kā 2 dienas pirms lidojuma. Pēc aviobiļetes apmaksāšanas uz jūsu epastu mēs nosūtīsim saiti, caur kuru jums būs jāreģistrējas savam reisam (jāievada savi personas dati).
  • Saņemiet iekāpšanas kartes. Pēc datu aizpildīšanas reģistrācijai, iekāpšanas karti (Boarding Pass) atsūtīsim pa e-pastu 48 stundas pirms lidojuma. Lūdzu, izdrukājiet to! Izdrukātā iekāpšanas karte Jums būs jāuzrāda lidostā pirms drošības pārbaudes un pie izejas uz lidmašīnu.
Maksa par Ryanair iekāpšanas kartes noformēšanu lidostā € 45/£ 45.
Ryanair reisiem pasažieri, kas nav sasnieguši 16 gadus, tiek pielaisti tikai pieaugušā pavadībā.

Wizz Air reisiem pasažieri, kas nav sasnieguši 14 gadus, tiek pielaisti tikai pieaugušā pavadībā.

Vai ir iespējams mainīt pasažieru datus un atgriezt naudu par neizmantotu biļeti?

Rezervēšanas sistēmā Skymaxxi.com ir iespēja rezervēt aviobiļetes tikai ekonomiskajā klasē. Attiecībā uz ekonomiskās klases aviobiļetēm ir spēkā šādi noteikumi:

  • aviobiļetes nevar nodot un saņemt kompensāciju, izņemot gadījumus, kad aviopārvadātājs atceļ reisu;
  • datumu maiņa netiek veikta;
  • pasažieru vārdu un uzvārdu maiņa netiek veikta.

Lai anulētu vēl neapmaksātu rezervāciju, nosūtiet e-pastu uz info@skymaxxi.com ar tekstu ‘atcelt rezervāciju’ un norādiet rezervācijas numuru.

Pirms apstipriniet rezervāciju, lūdzu pārliecinieties, vai pasažieru vārds un uzvārds sakrīt ar pases datiem, pārbaudiet datumus, laikus, izlidošanas un galamērķa punktus.