Jauna meklēšanaNomainiet lidojuma datumu vai maršrutu

Laipni lūdzam Sky Maxxi lidojumu rezervēšanas mājas lapā, kurā varat atrast un iegādāties jebkuras aviokompānijas aviobiļetes, zemo cenu vai regulāro, no jebkuras vietas pasaulē, 24h diennaktī.

Mēs esam tirgū kopš 2011. gada un esam uzkrājuši plašu pieredzi klientu vajadzību apkalpošanā. Šeit ir daži no iemesliem, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties mūsu pakalpojumus:

 • Mēs piedāvājam lidojumu biļetes no vairāk nekā 500 aviokompānijām visā pasaulē, nodrošinot, ka jums ir plašs izvēles iespēju klāsts.
 • Mūsu cenas ir vispieejamākās tirgū, sākot no EUR 10 ar nodokļiem. Īpašo akciju laikā biļešu cenas var būt sākot no EUR 5.
 • Jūs varat iegādāties biļetes 24 stundas diennaktī.
 • Mēs pieņemam dažādus maksājumu veidus, tostarp kredītkartes, bankas pārskaitījumus un PayPal.
 • Mēs nodrošinām reģistrēšanās pakalpojumus un izsniedzam iekāpšanas kartes.
 • Mūsu e-pasta informācijas dienests vienmēr ir pieejams, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem.

Aviobiļetes no lidostas Rīga

Ja lidojat uz Rīgu vai no tās, jūs izmantosiet starptautisko lidostu Rīga.

Aviobiļetes par viszemākajām cenām

Zemākās aviobiļesu cenas iegūšana var būt sarežģīts uzdevums, taču ir vairākas stratēģijas, kuras varat izmantot, lai atrastu vispieejamākās cenas. Šeit ir daži padomi, kā iegūt biļetes par labāko cenu:

 • Rezervējiet iepriekš: jo agrāk rezervējat biļetes, jo lielāka iespēja, ka iegūsit labāku cenu. Mēģiniet rezervēt vismaz 2–3 mēnešus pirms ceļojuma datuma, lai iegūtu labākos piedāvājumus.
 • Esiet elastīgs attiecībā uz ceļojuma datumiem: ja jūsu ceļojuma datumi ir elastīgi, mēģiniet izvairīties no noslogotiem ceļojuma laikiem, piemēram, nedēļas nogalēs un brīvdienās.
 • Lidošana nedēļas vidū bieži vien var būt lētāka nekā lidošana nedēļas nogalēs.
 • Salīdzināt cenas: izmantojiet tiešsaistes ceļojumu aģentūras, piemēram, mūsu, lai salīdzinātu dažādu aviosabiedrību cenas. Mēs salīdzinām cenas no vairāk nekā 500 aviosabiedrībām visā pasaulē, lai palīdzētu jums atrast labākos piedāvājumus.
 • Pierakstieties mūsu informatīvajam izdevumam: Pierakstieties mūsu biļetenam, lai būtu informēts par mūsu jaunākajām akcijām un atlaidēm. Mēs saviem abonentiem bieži piedāvājam ekskluzīvus piedāvājumus, kas citur nav pieejami.
 • Izmantojiet brīdinājumus par cenām: iestatiet brīdinājumus par cenām mūsu vietnē vai citās ceļojumu vietnēs, lai saņemtu paziņojumus, kad cenas pazeminās jūsu izvēlētajam lidojuma maršrutam.
 • Izvairieties no reģistrētās bagāžas: daudzas aviosabiedrības iekasē papildu maksu par reģistrēto bagāžu, tāpēc, ja iespējams, mēģiniet ceļot tikai ar rokas bagāžu, lai ietaupītu izmaksas.

Rezervēt aviobiļetes

Aviobiļešu rezervēšana ir vienkāršs un vienkāršs process. Lūk, kā tas darbojas:

 • Aviobiļetes meklēšana: izmantojiet mūsu meklētājprogrammu, lai atrastu lidojumus, kas atbilst jūsu ceļojuma vajadzībām. Ievadiet izbraukšanas un galamērķa pilsētas, ceļojuma datumus un pasažieru skaitu. Pēc tam mēs jums nodrošināsim pieejamo lidojumu sarakstu no vairāk nekā 500 aviokompānijām visā pasaulē.
 • Izvēlieties savu lidojumu: kad esat atradis lidojumu, kas atbilst jūsu ceļojuma vajadzībām un budžetam, atlasiet to no pieejamo iespēju saraksta. Noteikti rūpīgi pārbaudiet lidojuma informāciju, tostarp izlidošanas un ielidošanas laikus, pārsēšanās laiku un visas papildu maksas vai maksas.
 • Pasažiera datu ievadīšana: ievadiet visu lidojumā ceļojošo pasažieru vārdus un citus datus. Noteikti ievadiet precīzu informāciju, lai izvairītos no problēmām reģistrēšanās vai iekāpšanas laikā.
 • Izvēlieties papildu pakalpojumus: Mēs piedāvājam virkni papildu pakalpojumu, piemēram, sēdvietu izvēli, prioritāro iekāpšanu un ceļojumu apdrošināšanu. Šajā posmā varat izvēlēties savai rezervācijai pievienot jebkuru no šiem pakalpojumiem.
 • Maksājuma veikšana: kad esat pārskatījis rezervācijas informāciju un apstiprinājis, ka viss ir pareizs, pārejiet pie maksājuma veikšanas. Mēs pieņemam kredītkartes, bankas pārskaitījumus un PayPal, kas atvieglo lidojuma apmaksu.
 • Saņemiet apstiprinājumu: kad apmaksa būs pabeigta, mēs izsniegsim jūsu e-talonu, kas tiks nosūtīts jums pa e-pastu (parasti tas ir 24h pirms izlidošanas. Dažas aviosabiedrības izsniedz iekāpšanas kartes lidostā 2 stundas pirms izlidošanas. Šajā gadījumā mēs nosūtīsim elektronisku biļeti, kas ir jāuzrāda lidostā). Noteikti pārbaudiet savu e-pastu un izdrukājiet e-talonu vai saglabājiet to savā mobilajā ierīcē.

Sky Maxxi piedāvā plašu lidojumu biļešu klāstu no dažādām aviokompānijām visā pasaulē, nodrošinot jums pieņemamas cenas un lielisku klientu apkalpošanu. Neatkarīgi no tā, vai ceļojat biznesa vai atpūtas nolūkā, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums ik uz soļa.

Regulāras un zemo izmaksu aviokompānijas

Regulāras aviokompānijas (Lufthansa, Finnair, Turkish Airlines) un zemo izmaksu aviokompānijas (Ryanair, Wizz Air, Norwegian, easyJet) būtiski atšķiras cenu, piedāvāto pakalpojumu un mērķa tirgus ziņā. Šeit ir dažas no galvenajām atšķirībām.

 • Cenu noteikšana: visievērojamākā atšķirība starp parastajām un zemo izmaksu aviokompānijām ir to biļešu cena. Zemo izmaksu aviosabiedrības parasti piedāvā daudz zemākas cenas nekā parastās aviokompānijas, taču bieži vien par to jāmaksā papildu maksa par tādām lietām kā reģistrētā bagāža, sēdvietu izvēle un ēdināšana lidojuma laikā.
 • Piedāvātie pakalpojumi: zemo izmaksu aviosabiedrības parasti piedāvā mazāk pakalpojumu nekā parastās aviosabiedrības. Piemēram, viņi var nepiedāvāt izklaidi lidojuma laikā vai bezmaksas maltītes, un viņu sēdvieta var būt mazāk ērta. Savukārt parastās aviokompānijas bieži piedāvā plašāku pakalpojumu un ērtību klāstu, tostarp plašākas sēdvietas, bezmaksas ēdināšanu un izklaidi lidojuma laikā.
 • Mērķa tirgus: zemo izmaksu aviokompānijas bieži vien ir vērstas uz ceļotājiem, kas apzinās budžetu un ir gatavi upurēt komfortu un ērtības par zemāku biļetes cenu. Savukārt regulārās aviokompānijas bieži vien ir orientētas uz biznesa ceļotājiem un tiem, kuri ir gatavi maksāt vairāk par augstāku komforta un servisa līmeni.
 • Maršruti un galamērķi: zemo izmaksu aviosabiedrības mēdz koncentrēties uz īsākiem lidojumiem un mazāk populāriem galamērķiem, savukārt parastās aviosabiedrības parasti piedāvā plašāku maršrutu un galamērķu klāstu, tostarp tālsatiksmes lidojumus un populārus tūrisma galamērķus.
 • Lojalitātes programmas: parastās aviokompānijas bieži piedāvā lojalitātes programmas, kas atalgo pastāvīgos lidotājus ar tādām priekšrocībām kā bezmaksas jauninājumi, piekļuve atpūtas telpai un prioritāra iekāpšana. Zemo izmaksu aviosabiedrības var piedāvāt arī lojalitātes programmas, taču tās parasti ir mazāk dāsnas un piedāvā mazāk priekšrocību.
 • Kopumā parastās aviokompānijas un zemo izmaksu aviosabiedrības apkalpo dažāda veida ceļotājus un piedāvā dažāda līmeņa pakalpojumus un ērtības. Lai gan zemo izmaksu aviokompānijas var būt lieliska iespēja ceļotājiem, kas apzinās budžetu, parastās aviosabiedrības var būt labāka izvēle tiem, kuri ir gatavi maksāt vairāk par augstāku komforta un pakalpojumu līmeni.