Starptautiskā lidosta Tallina - info par reisiem (ielidošana, izlidošana). Reģistrācija lidojumiem. Info par bagāžu. Nokļūšana lidostā. Kontakti.

Starptautiskā lidosta Tallina

Lidojumi

Info par izlidošanas/ ielidošanas laikiem (laiks pēc saraksta, paredzamais laiks, reisa numurs, sektors).

Kontakti

 • Pasažieru termināļa informācija
  E-pasts: info@tll.aero
  Tālrunis: (+372) 605 8888
 • Aizkavēta un bojāta bagāža
  Tālrunis: (+372) 605 8313
  E-pasts: baggage@tll.aero
 • Pazaudēts Atrasts
  Tālrunis: (+372) 605 8888
  E-pasts: info@tll.aero

Adrese

Tartu mnt. 101
10112 Tallinn, Eesti

Nokļūšana lidostā

Transports ..>>

 • Ar tramvaju

Tramvaja līnija Nr. 4 pietura atrodas lidostas pasažieru termināļa pilsētas pusē. No pirmdienas līdz sestdienai pirmais tramvajs lidostā ierodas pulksten 5:25 un svētdienās pulksten 5:45. Pēdējais tramvajs no lidostas atiet 00:45, ļaujot arī pasažieriem, kas ierodas ar vēlo vakara reisu, ar sabiedrisko transportu nokļūt pilsētas centrā.

Brauciens līdz pilsētas centram ilgst aptuveni 15-17 minūtes.

Vienam braucienam jūs varat iegādāties biļeti pie vadītāja (2 €) vai iegādāties QR biļeti internetā (1 €). Papildus ir pieejamas stundas biļetes un dienas biļetes, kurām nepieciešama Tallinas Ühiskaart transporta karte. Transporta karti var iegādāties un ielādēt tajā naudu R-kioskā lidostas atklātajā zonā. Transporta kartes izmantošana Tallinas iedzīvotājiem ir bez maksas.

 • Ar autobusu

Lidostas autobusu pieturas atrodas pasažieru termināļa pilsētas pusē blakus tramvaja pieturai.

No autobusu pieturām terminālī var iekļūt ar eskalatoru vai liftu, dodoties uz ierašanās zonu. Tallinas pilsētas transporta autobusi Nr.2 un Nr.65 pietur lidostā.

2. autobuss kursē maršrutā Pilsētas centrs – Mõigu un pietur lidostā abos virzienos.

49. autobuss kursē maršrutā Lidosta – Vīmsi.

65. autobuss kursē maršrutā Lasnamäe – Lidosta.

Pilsētas autobusos var izmantot gan Tallinas Ühiskaart transporta karti, gan vienreizējās biļetes. Biļetes tirgo autobusa vadītājs pie ieejas autobusā, biļetes cena 2 eiro.

Lidostas autobusu pieturā apstājas arī daži tālsatiksmes autobusi, kas kursē pa Tartu šoseju Tallinas virzienā. Tomēr visi autobusi nepietur lidostā pēc pieprasījuma, tāpēc pārliecinieties, ka esat izvēlējies pareizo līniju. Par savu vēlmi apstāties lidostā, iekāpjot autobusā, noteikti paziņojiet autobusa vadītājam.

Autostāvvietas

Info par autostāvvietām ..>>

Pasažieriem

Reģistrācija lidojumam ..>>

Bagāža ..>>