Starptautiskā lidosta Kauņa - info par reisiem (ielidošana, izlidošana). Reģistrācija lidojumiem. Info par bagāžu. Nokļūšana lidostā. Kontakti.

Starptautiskā lidosta Kauņa

Starptautiskā lidosta Kauņa atrodas Karmelavas pilsētciematā 13 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Kauņas centra un 8 kilometrus no Viļņas – Klaipēdas šosejas. Kauņas starptautiskā lidosta 2009. gadā bija otrā lielākā lidosta Lietuvā pēc pasažieru apgrozījuma uzreiz aiz Viļņas starptautiskās lidostas, sasniedzot 456 698 cilvēku lielu apgrozījumu (25% Lietuvā apkalpoto pasažieru). No Rīgas uz Kauņas lidostu un atpakaļ kursē mikroautobusi www.flybus.lv, saraksts ir pieskaņots Ryanair un WizzAir reisiem no Kauņas lidostas.

Lidojumi

Info par izlidošanas/ ielidošanas laikiem (laiks pēc saraksta, paredzamais laiks, reisa numurs, sektors).

Kontakti

  • +370 612 44442

Adrese

Oro uosto g. 4, Karmėlava, 54460

Nokļūšana lidostā

Transports ..>>

Pilsētas autobuss Nr.29G
Kauņas pilsētas autobusi ir sarkani (maršruta numuri no 00 līdz 68), savukārt trolejbusi ir spilgti zaļā krāsā (maršruta numuri no 1 līdz 16).

Pasažieriem jāiekāpj transportlīdzeklī tikai pa priekšējām durvīm un jāizkāpj tikai pa durvīm, kas atrodas transportlīdzekļa vidū vai galā.

No/uz pilsētas centru, autobusu un dzelzceļa stacijām kursē tiešais maršruts 29G.

Biļetes

Jūs varat iegādāties vienu biļeti uz kuģa pie vadītāja. Cena bez atlaides 1 Eur. Pērkot biļetes uz kuģa, lūdzu, norādiet šoferim precīzu naudas summu. Biļete ir derīga līdz maršruta pēdējai pieturai.

Kauņas pilsētas karte

Ja plānojat vairāk ceļot ar sabiedrisko transportu, iesakām iegādāties elektronisko karti – Kauņas pilsētas karti. Tas maksā 1,50 Eur. un ir pieejams Narvesen lielveikalā lidostā vai jebkurā pilsētas avīžu kioskā, PC Maxima informācijas stendos vai AB Lietuvos pašto pasta nodaļās. Jūs varat papildināt savu Kauņas pilsētas karti ar vēlamo naudas summu vai biļetēm.

Autostāvvietas

Info par autostāvvietām ..>>

Pasažieriem

Reģistrācija lidojumam ..>>

Bagāža ..>>

Lētas aviobiļetes no Kauņas

Noklikšķiniet šeit, lai atrastu un nopirktu aviobiļeti. Norādiet virzienus, piemēram, Rīga – Barselona, ​​izvēlieties lidojuma datumus un pasažieru skaitu. Noklikšķiniet uz meklēšanas pogas. Atlasiet vajadzīgo lidojumu un dodieties uz pasažiera informāciju. Ievadiet pasažieru vārdus un uzvārdus latīņu burtiem. Pārejiet uz pasūtījuma apmaksu. Par aviobiļeti var norēķināties ar norēķinu karti vai bankas pārskaitījumu. Pēc samaksas Jūs saņemsiet informāciju par rezervēšanu uz Jūsu personīgo e-pasta adresi. Vēstulē būs informācija par reģistrāciju un iekāpšanas kartēm. Pēc reģistrēšanās iekāpšanas kartes tiks nosūtītas uz Jūsu e-pastu.

Pērciet aviobiļetes par īpašām cenām

Mēs pārdodam visu aviokompāniju aviobiļetes par zemām cenām, piemēram, lētas Ryanair, WizzAir, easyJet, Norwegian, airBaltic, Vueling aviobiļetes. Šīs aviokompānijas pārdod ļoti lētus lidojumus uz populārākajiem galamērķiem. Tomēr lēti lidojumi nav pieejami visiem datumiem – tie tiek izpārdoti ļoti ātri. Lai atrastu akciju biļetes, noklikšķiniet šeit un kreisajā pusē norādiet izlidošanas un ielidošanas lidostu. Pēc tam sistēma parādīs opcijas datumiem ar lētām cenām.