Akcijas Rīga, Viļņa, Tallina - Milāna - tiešie reisi no Rīgas, Viļņas un Tallinas uz Milānu. Pārbaudiet cenas un rezervējiet!

Rīga Milāna: informācija par lidojumiem

Salīdziniet lidojumu piedāvājumus Rīga Milāna. Atrodiet lētāko mēnesi vai pat gada dienu lidošanai. Rezervējiet labāko cenu.

Kas jāzina pirms došanās ceļā:

Atrasts lētākais lidojums no Rīgas

17 €

Akcijas no Rīgas

  • Pārbaudiet cenas uz saviem datumiem..>>
  • Ryanair akcijas Rīga – Milāna (tiešie reisi) ..>>
  • airBaltic akcijas Rīga – Milāna (tiešie reisi) ..>>

Akcijas no Viļņas

  • Pārbaudiet cenas uz saviem datumiem..>>
  • WizzAir akcijas Rīga – Milāna (tiešie reisi) ..>>

Akcijas no Tallinas

  • Pārbaudiet cenas uz saviem datumiem..>>
  • WizzAir akcijas Rīga – Milāna (tiešie reisi) ..>>

Vidējais lidojuma laiks no Rīgas

2 stundas, 46 minūtes

Lētākais lidojuma mēnesis

Decembris

Populārākā aviokompānija no Rīgas

Ryanair

Lidojumi nedēļā no Rīgas

20

Lidostas Milānā

Milānā ir 3 lidostas: Milānas Malpensa, Milānas Bergamo un Milānas Linate.

Atrodiet lidojumus no Rigas uz Milānu, izmantojot skymaxxi.com! Mēs piedāvājam bezmaksas meklēšanas pakalpojumu, kurā varat salīdzināt visu lielāko aviokompāniju un ceļojumu aģentu lidojumus lētiem lidojumiem no Riga International uz Milānu.

Lētas aviobiļetes

Noklikšķiniet šeit, lai atrastu un nopirktu aviobiļeti. Norādiet virzienus, piemēram, Rīga – Barselona, ​​izvēlieties lidojuma datumus un pasažieru skaitu. Noklikšķiniet uz meklēšanas pogas. Atlasiet vajadzīgo lidojumu un dodieties uz pasažiera informāciju. Ievadiet pasažieru vārdus un uzvārdus latīņu burtiem. Pārejiet uz pasūtījuma apmaksu. Par aviobiļeti var norēķināties ar norēķinu karti vai bankas pārskaitījumu. Pēc samaksas Jūs saņemsiet informāciju par rezervēšanu uz Jūsu personīgo e-pasta adresi. Vēstulē būs informācija par reģistrāciju un iekāpšanas kartēm. Pēc reģistrēšanās iekāpšanas kartes tiks nosūtītas uz Jūsu e-pastu.

Pērciet aviobiļetes par īpašām cenām

Mēs pārdodam visu aviokompāniju aviobiļetes par zemām cenām, piemēram, lētas Ryanair, WizzAir, easyJet, Norwegian, airBaltic, Vueling aviobiļetes. Šīs aviokompānijas pārdod ļoti lētus lidojumus uz populārākajiem galamērķiem. Tomēr lēti lidojumi nav pieejami visiem datumiem – tie tiek izpārdoti ļoti ātri. Lai atrastu akciju biļetes, noklikšķiniet šeit un kreisajā pusē norādiet izlidošanas un ielidošanas lidostu. Pēc tam sistēma parādīs opcijas datumiem ar lētām cenām.