Kā norezervēt un nopirkt aviobiļeti?

AviobiļeÅ”u rezervÄ“Å”anas sadaļā izvēlieties galamērÄ·i, lidojuma datumus, pasažieru skaitu. Nospiediet meklÄ“Å”anas pogu. Izvēlieties vienu no piedāvātajiem variantiem, nospiediet ‘Rezervēt’. Aizpildiet pasažieru datus. Izvēlieties apmaksas veidu: ar karti vai ar bankas pārskaitÄ«jumu. IzsmeļoÅ”a informācija par apmaksu un piegādi sadaļā “Kontakti“.

Pirms apstipriniet rezervāciju, lÅ«dzu pārliecinieties, vai pasažieru vārds un uzvārds sakrÄ«t ar pases datiem, pārbaudiet datumus, laikus, izlidoÅ”anas un galamērÄ·a punktus.

Pēc apmaksas saņemÅ”anas elektroniskāĀ aviobiļeteĀ tiks nosÅ«tÄ«ta uz JÅ«su norādÄ«to e-pastu.Ā Dažos gadÄ«jumos elektronisko aviobiļeÅ”u noformÄ“Å”ana notiek 24 stundu laikā no pasÅ«tÄ«juma noformÄ“Å”anas un apmaksas brīža.

Kas ir elektroniskā aviobiļete un kā ar to ceļot?

ElektroniskāsĀ aviobiļetesĀ rezervē un apmaksā internetā, biļetes izdruka tiek nosÅ«tÄ«ta uz e-pastu. Uz doto brÄ«di lielākā daļa Eiropas aviokompāniju jau pilnÄ«bā ir pārgājuÅ”as uz elektroniskajām aviobiļetēm.

Elektroniskā aviobiļete ir elektronisks ieraksts aviokompānijas datorsistēmā par pasažieri un lidojuma marÅ”rutu. Elektroniskās aviobiļetes iegāde ir ļoti vienkārÅ”a un ērta: pasažieris saņem uz e-pastu elektroniskās biļetes izdruku (passenger itinerary receipt), kurā ir visa tā pati informācija, ka parastā biļetē; Å”o izdruku vēlams ņemt lÄ«dzi uz reÄ£istrāciju lidostā.

Bagāžas pārvadāŔana

Mēs parādīsim jums informāciju par bagāžu rezervācijas laikā.

Reģistrācija uz reisu

Pasažiera pienākums ir ierasties lidostā uz reÄ£istrāciju minimums 2 stundas pirms reisa.Ā Pasažierim reÄ£istrācijā jābÅ«t: ceļoÅ”anai derÄ«gai pasei, vÄ«zai (nepiecieÅ”amÄ«bas gadÄ«jumā) un elektroniskās aviobiļetes izdrukai (vai papÄ«ra aviobiļetei). Pasažieriem, kas jaunāki par 18 gadiem: elektroniskās aviobiļetes izdrukai (vai papÄ«ra aviobiļetei), pasei, vÄ«zai (nepiecieÅ”amÄ«bas gadÄ«jumā), dzimÅ”anas apliecÄ«bai un gadÄ«jumā, ja ceļojums notiek bez viena no abiem vecākiem pavadÄ«bas, ā€“ notariāli apliecinātai pilnvarai.

Uz Ryanair, airBaltic unĀ Wizz Air reisiem ir obligāta online reÄ£istrācija.

  • Aizpildiet datus lidojuma reÄ£istrācijai. Pasažieriem lidojumam internetā jāreÄ£istrējas ne vēlāk kā 2 dienas pirms lidojuma. Pēc aviobiļetes apmaksāŔanas uz jÅ«su epastu mēs nosÅ«tÄ«sim saiti, caur kuru jums bÅ«s jāreÄ£istrējas savam reisam (jāievada savi personas dati).
  • Saņemiet iekāpÅ”anas kartes.Ā Pēc datu aizpildÄ«Å”anas reÄ£istrācijai, iekāpÅ”anas karti (Boarding Pass) atsÅ«tÄ«sim pa e-pastu 48 stundas pirms lidojuma. LÅ«dzu, izdrukājiet to! Izdrukātā iekāpÅ”anas karte Jums bÅ«s jāuzrāda lidostā pirms droŔības pārbaudes un pie izejas uz lidmaŔīnu.
Maksa par Ryanair iekāpÅ”anas kartes noformÄ“Å”anu lidostā ā‚¬ 45/Ā£ 45.
Ryanair reisiem pasažieri, kas nav sasnieguŔi 16 gadus, tiek pielaisti tikai pieauguŔā pavadībā.

Wizz Air reisiem pasažieri, kas nav sasnieguŔi 14 gadus, tiek pielaisti tikai pieauguŔā pavadībā.

Vai ir iespējams mainīt pasažieru datus un atgriezt naudu par neizmantotu biļeti?

RezervÄ“Å”anas sistēmā Skymaxxi.com ir iespēja rezervēt aviobiļetes tikai ekonomiskajā klasē. AttiecÄ«bā uz ekonomiskās klases aviobiļetēm ir spēkā Ŕādi noteikumi:

  • aviobiļetes nevar nodot un saņemt kompensāciju, izņemot gadÄ«jumus, kad aviopārvadātājs atceļ reisu;
  • datumu maiņa netiek veikta;
  • pasažieru vārdu un uzvārdu maiņa netiek veikta.

Lai anulētu vēl neapmaksātu rezervāciju, nosÅ«tiet e-pastu uzĀ info@skymaxxi.com ar tekstu ‘atcelt rezervāciju’ un norādiet rezervācijas numuru.

Pirms apstipriniet rezervāciju, lÅ«dzu pārliecinieties, vai pasažieru vārds un uzvārds sakrÄ«t ar pases datiem, pārbaudiet datumus, laikus, izlidoÅ”anas un galamērÄ·a punktus.