Atrodiet labākos Wizz Air lidojumu piedāvājumus no Rīgas. Vai meklējat lētu pēdējā brīža piedāvājumu vai labāko lidojumu turp un atpakaļ? Izpētiet galamērķus, uz kuriem Wizz Air var jūs aizvest tagad.

Informācija par Wizz Air

Informācija par Wizz Air

 • Galamērķi
  155
 • Populārākā lidosta
  Bukareste, Otopeni
 • Vidējais lidojumu skaits nedēļā
  6 370
 • web: www.wizzair.com

Kā atrast lētus Wizz Air lidojumus

Šeit ir daži padomi, kā atrast labāko cenu.

 • Filtrējiet meklēšanu pēc aviokompānijas
  Mēs esam salīdzinājuši visus tiešsaistes ceļojumu aģentus, lai atrastu lētākās aviobiļetes tīklā. Ja aviokompānija lido uz jūsu izvēlēto galamērķi, jūs varēsiet filtrēt savus rezultātus tikai uz tiem, ko nodrošina tā. Ja nē, mēs parādīsim nākamās labākās iespējas pēc cenas vai brauciena ilguma.
 • Lido no Rīgas
  Pēdējā laikā lētākie Wizz Air reisi izlido no Rīgas. Un šobrīd lētākais maršruts ir no Rīgas uz Oslo, par 10 €.
 • Mainiet datumus, lai iegūtu labākās cenas
  Esiet elastīgs attiecībā uz izlidošanas datumiem, lai atrastu lētāko lidojumu.
 • Iegūstiet savu lidojumu janvārī
  Vidēji Wizz Air cenas uz populārākajiem galamērķiem ir lētākās janvārī.
 • Iestatiet brīdinājumu par cenu
  Mēs jums paziņosim, kad jūsu lidojuma cena pieaugs vai samazināsies, lai jūs varētu rezervēt, kad būs īstais laiks.

Galamērķi no Rīgas

Aviokompānija lido tieši uz 155 galamērķiem visā pasaulē, tostarp no Rīgas uz Londonu, Oslo, Kitaisi u.c.

Galamērķi un cenas no Rīgas >>

Izmantojiet Sky Maxxi vietni, lai rezervētu lidojumus

Mēs salīdzinām katru cenu no vairāk nekā 1200 aviokompānijām un ceļojumu aģentiem, lai atrastu jums labāko.

Pārbaudīt cenas >>

Wizz Air akcijas no Rīgas >>

Wizz Air ir Ungārijas zemo cenu lidsabiedrība. Tā dibināta 2003. gadā. Galvenais birojs atrodas Budapeštas Ferenca Lista starptautiskā lidostā Budapeštā. Pirmais lidojums tika veikts 2004. gada 19. maijā no Katovices. Šobrīd Wizz Air reģionā piedāvā lidojumus vairāk nekā 600 maršrutos, izmantojot 25 bāzes reģionā: Austrijā tāda ir Vīnē, Bosnijā un Hercegovinā — Tuzlā, Bulgārijā —Sofijā un Varnā, Gruzijā — Kutaisi, Ungārijā — Budapeštā un Debrecenā, Latvijā — Rīgā, Lietuvā — Viļņā, Ziemeļmaķedonijā — Skopjē, Moldovā — Kišiņevā, Polijā — Katovicē, Varšavā, Gdaņskā, Poznaņā un Vroclavā, Rumānijā — Bukarestē, Klužā-Napokā, Krajovā, Jasi, Sibiu un Timišoarā, Serbijā — Belgradā, Apvienotajā Karalistē — Londonas Lutonas lidostā, Ukrainā — Kijevā.

Articles

Find More  

WIZZ AIR GRUZIJA

Wizz Air paplašināšanās Gruzijā Wizz Air paplašināšanās Gruzijā – Vairāk nekā 170 000 papildu izlidošanas vietu pārdošanā no Kutaisi, un kopējais skaits pieaugs līdz vairāk nekā 800 000 sēdvietām 2023. gadā no Gruzijas Wizz Air reisi no Latijvas uz Gruziju Wizz Air reisi no Latijvas uz Gruziju Aviobiļetes Rīga Kutaisi, reisi 2x nedēļā: ceturtdienās, svētdienās. Rezervēt aviobiļētes >> AVIOBIĻETES   2023. gadā tiks atklāti 5 jauni …

Continue reading  

WIZZ AIR REISI NO RĪGAS

Wizz Air reisi no Rīgas Wizz Air Rīga, reisi no Rīgas. Wizz Air paziņo jaunu brīvās atpūtas maršrutu. Eiropas visstraujāk augošā aviokompānija Wizz Air paziņoja par jaunu atpūtas maršrutu no Rīgas uz Santorini. Biļetes tagad ir nopērkamas vietnē wizzair.com vai izmantojot mobilo lietotni ar cenām, sākot no 39,99 EUR*. Saki vasarai JĀ un sāc plānot savas vasaras brīvdienas tūlīt! Wizz Air …

Continue reading