TEZ TOUR LATVIJA UN AIRBALTIC SĀKS LIDOJUMUS UZ ĒĢIPTI

Tez Tour Latvija un airBaltic sāks čarterlidojumus uz Ēģipti

Tez tour lidojumi uz Ēģipti

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Pēc ilgāka pārtraukuma mēs sadarbībā arTez Tour Latvija atsākam lidojumus uz Ēģipti. Mēs esam priecīgi stiprināt ilgstošo un veiksmīgo sadarbību ar Tez Tour Latvija, gaidāmajā ziemas sezonā piedāvājot lidojumus uz saulainiem atpūtas galamērķiem.”

TEZTOUR

 

Tez Tour Latvija direktors Konstantīns Paļgovs norāda: “Gaidāmajā ziemas sezonā Tez Tour komanda ir sagatavojusiļoti pievilcīgu lidojumu programmu saviem klientiem no Rīgas uz Ēģipti – uz Latvijas tūristu iecienītajiem kūrortiem Hurgadā un Šarm eš Šeihā pie Sarkanās jūras. Mēs esam priecīgi, ka Tez Tour klienti arī 2020. gada ziemas sezonā varēs turpināt saņemt lielisko servisu lidojumos, ko nodrošina airBaltic. Ilggadējais darbs ar airBaltic ir apstiprinājis mūsu stratēģiju, par galveno kritēriju izvirzot lidojumu drošību un to izpildes punktualitāti, personāla augsto profesionālo sagatavotību un iespēju attīstīt valsts tūrisma nozari.”

“Visi lidojumi no Rīgas uz Ēģipti tiks veikti ar vienām nomodernākajām lidmašīnām pasaulē – Airbus A220-300. Čarterlidojumu programma no Rīgas uz Ēģipti tiks atklāta ar lidojumu uz Hurgadu 2019. gada 26. oktobrī. Ziemas sezona ilgs līdz 2020. gada aprīļa beigām. No 2019. gada oktobra Hurgadas un Šarm eš Šeihas lidostas kļūs par pirmajām, kuras uzņems jaunās airBaltic Airbus A220-300 lidmašīnas regulāros čarterlidojumus Āfrikas kontinentā,” papildina Konstantīns Paļgovs.

2019. gada ziemas sezonā airBaltic un Tez Tour Latvija piedāvās vienu lidojumu nedēļā no Rīgas uz Hurgadu un Šarm eš Šeihu. Šie lidojumi tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnām no 26. oktobra līdz 26. aprīlim.

Teztour aviobiļetes uz Ēģipti

Teztour aviobiļetes Rīga – Hurgada, rezervēt aviobiļetes >>
Teztour aviobiļetes Rīga – Kaira, rezervēt aviobiļetes >>
Teztour aviobiļetes Rīga – Šarm eš Šeiha, rezervēt aviobiļetes >>

Teztour aviobiļetes Viļņa – Hurgada, rezervēt aviobiļetes >>
Teztour aviobiļetes Viļņa – Kaira, rezervēt aviobiļetes >>
Teztour aviobiļetes Viļņa – Šarm eš Šeiha, rezervēt aviobiļetes >>

Teztour aviobiļetes Tallina – Hurgada, rezervēt aviobiļetes >>
Teztour aviobiļetes Tallina – Kaira, rezervēt aviobiļetes >>
Teztour aviobiļetes Tallina – Šarm eš Šeiha, rezervēt aviobiļetes >>

Teztour oficiālā mājas lapa

Teztour oficiālā mājas lapa >>