Ryanair bezmaksas datuma maiņa

Ryanair turpina savu bezmaksas datuma maiņas akciju līdz 30. jūnijam

Ryanair bezmaksas datuma maiņa

Ryanair turpina pagarināt nulles maiņas maksu par rezervējumiem līdz 30. jūnijam

“Rezervējiet tagad un ja jūsu plāni mainīsies, arī jūsu rezervācija var mainīties”

Ryanair, Eiropas aviosabiedrība Nr. 1, šodien (16. martā) paziņoja, ka pagarina nulles maksu par lidojuma maiņu visiem klientiem, kuri veic rezervāciju pirms 2021. gada 30. jūnija. Tā kā visā Eiropā paātrinās vakcinācijas programmas, ceļojuma ierobežojumi ir jāatlaiž laikā. Ryanair klienti tagad var nopelnīt savu vasaras brīvdienu droši, zinot, ka, ja mainās viņu plāni, viņi divreiz var pārvietot ceļojuma datumus ar nulles eiro maiņas maksu līdz 2021. gada oktobra beigām.

Ryanair mārketinga direktore Dara Bredija sacīja:

“Vakcīnu ieviešanas programmu paātrināšanās rezultātā, mūsuprāt, ļaus atvieglot ceļošanas ierobežojumus un palielināt pieprasījumu pēc lidojumiem uz Grieķijas, Spānijas, Itālijas pludmalēm. un Portugāle.

Daudzi Ryanair klienti šovasar pavadīs pirmās brīvdienas vairāk nekā gada laikā, un, lai turpinātu nodrošināt pēc iespējas lielāku elastību un pārliecību, mēs esam pagarinājuši maksu par nulles lidojuma maiņu visiem rezervējumiem, kas veikti līdz 30. jūnijam. Tagad klienti var rezervēt lidojumus uz labi nopelnītām vasaras brīvdienām, zinot, ka, ja viņiem ir nepieciešams atlikt vai mainīt ceļojuma datumus, viņi to var izdarīt ar nulles eiro maiņas maksu līdz 2021. gada oktobra beigām”.

Editor’s note: T&Cs apply https://www.ryanair.com/ie/en/useful-info/no-change-fee

Ryanair akcijas no Rīgas

Ryanair akcijas no Rīgas >>

Rezervēt Ryanair aviobiļetes

Rezervēt Ryanair aviobiļetes >>

Par Ryanair