NORWEGIAN AIR SHUTTLE REKONSTRUKCIJA

Norwegian Air Shuttle rekonstrukcijas process Īrijā ir apstiprināts.

Norwegian Air Shuttle aviokompānijas rekonstrukcija

Norwegian Air Shuttle rekonstrukcijas procesu Īrijā, ko sauc par Examinership, šodien apstiprināja Īrijas Augstās tiesas tiesnesis. Pamatojoties uz šo lēmumu, aviokompāija tagad nosūtīs to pašu priekšlikumu balsošanai Norvēģijā. Pēc tam uzņēmums sāks kapitāla piesaistes procesu ar mērķi galīgajā lēmumā līdz maija beigām.

Eksaminētāja process Īrijā ir rekonstrukcija, kurā iesaistīti vairāki uzņēmuma Īrijas meitasuzņēmumi. Procesa, kas sākās pagājušā gada 18. novembrī, mērķis galvenokārt ir uzņēmuma finansiāla stiprināšana un flotes pareiza palielināšana, lai pielāgotos nākotnes prasībām.
“Mēs esam ļoti priecīgi uzzināt, ka Īrijas Augstā tiesa ir apstiprinājusi rekonstrukcijas plānu. Tagad mēs varam turpināt rekonstrukciju Norvēģijā un sākt kapitāla palielināšanu” – saka Jacob Schram, aviokompānijas izpilddirektors.

Īrijas Augstās tiesas spriedums tika pieņemts pēc tikšanās ar uzņēmuma kreditoriem, kur lielais vairākums nobalsoja par rekonstrukcijas procesu. Līdzīgs balsošanas process tagad norisināsies ar Norvēģijas rekonstrukcijas kreditoriem nākamo 14 dienu laikā pirms Norvēģijas tiesas galīgā lēmuma. Tāpēc aviokompānijas rekonstrukcija turpinās, kā plānots, un to paredzēts pabeigt līdz maija vidum.

“Tas ir prasīgs un nepārtraukts process, tomēr tiesas nolēmumu rezultāts šodien īsteno mūsu pārliecību par pozitīvu gala iznākumu. Mēs ar nepacietību gaidām un gatavojamies pasaulei pēc pandēmijas bez ceļošanas ierobežojumiem un atvērtām robežām” – teica Šrams.

Īrijas Augstās tiesas lēmums būs juridiski saistošs pēc viena mēneša pārsūdzības perioda, un uzņēmums tehniski joprojām atradīsies eksāmenā, līdz tiks pabeigts kapitāla piesaistes process. Ņemot vērā to, ka tiesas process turpinās, kā plānots, aviokompānijas mērķis ir pabeigt kapitāla palielināšanu līdz 2021. gada maija beigām.

https://media.uk.norwegian.com/pressreleases/norwegians-reconstruction-process-in-ireland-is-temporarily-approved-an-important-milestone-also-for-the-process-in-norway-3085872

Norwegian akcijas no Rīgas

Norwegian akcijas no Rīgas >>

Rezervēt Norwegian aviobiļetes

Rezervēt Norwegian aviobiļetes >>

Par Norwegian Air Shuttle