AIRBALTIC REISI RĪGA TENERIFE

airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Tenerifi

airBaltic reisi Rīga Tenerife

Tiešie lidojumi Rīga – Tenerife (Spānija). Aviobiļetes uz Tenerifi ar airBaltic. Aviobiļešu rezervēšana, cenas, lidojumu grafiki. Salīdiniet cenas un rezervējiet aviobiļetes Rīga – Tenerife.

airBaltic no 2021. gada 2. septembra plāno uzsākt regulāros lidojumus jaunā maršrutā starp Rīgu un Tenerifi Spānijā. airBaltic plāno reisus starp Rīgu un Tenerifi veikt trīs reizes nedēļā ar lidmašīnu Airbus A220-300.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Tenerife ir lielākais un populārākais galamērķis Kanāriju salās, un tas būs lielisks papildinājums mūsu uzlabotajai maršrutu kartei. Piedāvāsim vēl vienu saulainu un drošu savienojumu ceļotājiem no Baltijas valstīm. Tas būs viens no garākajiem lidojumiem mūsu maršrutu kartē. Mēs ar nepacietību gaidām tuvojošos vasaras sezonu un ticam, ka epidemioloģiskā situācija uzlabosies, pieaugot vakcinācijas tempam.”

Reisi Rīga Tenerife

➔ Maršruts: Rīga­ Tenerife

➔ Lidojumu biežums: 3 lidojumi nedēļā

➔ Sākuma datums: 2021. gada 2.septembris

➔ Aviobiļetes cena: no 159 EUR

Nopirkt aviobiļetes Rīga Tenerife>>

Akcijas aviobiļetēm Rīga Tenerife>>

Rezervēt aviobiļetes Rīga Tenerife

Tiešie lidojumi Rīga – Tenerife (Spānija). Aviobiļetes uz Tenerifi ar airBaltic. Aviobiļešu rezervēšana, cenas, lidojumu grafiki. Salīdiniet cenas un rezervējiet aviobiļetes Rīga – Tenerife.

Aviobiļetes

Šajā vasaras sezonā airBaltic arī piedāvās drošus savienojumus starp Rīgu un Irakliju (Grieķija), Santorini (Grieķija), Neapoli (Itālija) un Edinburgu (Apvienotā Karaliste). Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts un biļetes pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airBaltic.com.

Pasažieru veselība un drošība ir airBaltic galvenā prioritāte. airBaltic ieviesusi plašus veselības aizsardzības pasākumus un lidojumus organizē saskaņā ar atbildīgo institūciju rekomendācijām. Lai uzzinātu vairāk par airBaltic veselības aizsardzības pasākumiem, aicinām apmeklēt airBaltic mājaslapu: https://www.airbaltic.com/lv/veselibas-aizsardziba.

Par airBaltic