AIRBALTIC REISI RĪGA NEAPOLE

airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Neapoli

airBaltic reisi Rīga Neapole

airBaltic no 2021. gada 4. jūnija plāno uzsākt regulāros lidojumus jaunā maršrutā Rīga Neapole, Itālijā. airBaltic ieplānojusi lidojumus starp abām pilsētām veikt divas reizes nedēļā.

Reisi Rīga Neapole

➔ Maršruts: Rīga­–Neapole

➔ Lidojumu biežums: 1 lidojums nedēļā

➔ Sākuma datums: 2021. gada 5.jūnijs

➔ Aviobiļetes cena: no 139 EUR

Nopirkt aviobiļetes Rīga Neapole>>

Akcijas aviobiļetēm Rīga Neapole>>

Lidojumi starp Rīgu un Neapoli tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnām. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts un biļetes pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airBaltic.com.

Rezervēt aviobiļetes Rīga Neapole

Aviobiļetes

 

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Mēs ar prieku pievienojam Neapoli mūsu 2021. gada maršrutu kartei. Ar nepacietību gaidām iespēju piedāvāt labākos savienojumus starp Rīgu un saulainiem brīvdienu galamērķiem, līdzko šovasar uzlabosies epidemioloģiskā situācija. Mēs esam optimistiski noskaņoti par vasaru un plānojam piedāvāt aizvien vairāk drošus savienojumus no Baltijas.”

Neapoles lidostas operatora GESAC izpilddirektors Roberto Barbjēri (Roberto Barbieri) uzsver: “Šis jaunais savienojums sniedz divas svarīgas ziņas – šī ir pirmā reize, kad Neapolei ir tiešais savienojums ar Rīgu un kad airBaltic veiks regulārus lidojumus no Neapoles lidostas. Šis ir ārkārtīgi pozitīvs vēstījums šajā laikā, jo gaisa savienojumu uzlabošana atbalsta visu tūrisma nozari. Lai sniegtu drošus pasažieru pārvadājumus, mēs esam ieviesuši pasažieriem draudzīgus un tehnoloģiski attīstītus veselības aizsardzības pasākumus.”

Pasažieru veselība un drošība ir airBaltic galvenā prioritāte. airBaltic ieviesusi plašus veselības aizsardzības pasākumus un lidojumus organizē saskaņā ar atbildīgo institūciju rekomendācijām. Lai uzzinātu vairāk par airBaltic veselības aizsardzības pasākumiem, aicinām apmeklēt airBaltic mājaslapu: https://www.airbaltic.com/lv/veselibas-aizsardziba.

Par airBaltic