AIRBALTIC REISI RĪGA EDINBURGA

airBaltic uzsāks lidojumus uz Edinburgu

airBaltic reisi Rīga Edinburga

airBaltic no 2021. gada 4. jūnija plāno uzsākt regulāros lidojumus jaunā maršrutā Rīga Edinburga, Apvienotajā Karalistē. airBaltic ieplānojusi lidojumus starp abām pilsētām veikt divas reizes nedēļā.

Reisi Rīga Edinburga

➔ Maršruts: Rīga­ Edinburga

➔ Lidojumu biežums: 2 lidojumi nedēļā

➔ Sākuma datums: 2021. gada 4.jūnijs

➔ Aviobiļetes cena: no 29,99 EUR

Nopirkt aviobiļetes Rīga Edinburga>>

Akcijas aviobiļetēm Rīga Edinburga>>

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Mēs ar prieku paziņojam par mūsu otro galamērķi Skotijā, līdz ar to paplašinot lidojumu klāstu starp Latviju un Apvienoto Karalisti. Papildus jaunajam maršrutam airBaltic arī turpina piedāvāt ērtus un drošus savienojumus starp Rīgu un Londonu, Aberdīnu un Mančestru Apvienotajā Karalistē.”

Rezervēt aviobiļetes Rīga Edinburga

 

Aviobiļetes

Edinburgas lidostas vadītājs Gordons Devars (Gordon Dewar) uzsver: “Mēs vienmēr meklējam jaunus maršrutus un esam priecīgi uzņemt airBaltic Edinburgas lidostā, lai savienotu Skotijas un Latvijas galvaspilsētas. Mēs zinām, ka cilvēki ar nepacietību gaida ceļošanas iespējas, līdzko apstākļi to ļaus, un mēs vēlamies piedāvāt pozitīvas emocijas ar jauniem galamērķiem, un Rīgu noteikti cilvēkiem vajadzētu iepazīt un izbaudīt, jo tā ir viena no Baltijas valstu skaistākajām pilsētām.”

Lidojumi starp Rīgu un Edinburgu tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnām. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts un biļetes pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airBaltic.com.

Pasažieru veselība un drošība ir airBaltic galvenā prioritāte. airBaltic ieviesusi plašus veselības aizsardzības pasākumus un lidojumus organizē saskaņā ar atbildīgo institūciju rekomendācijām. Lai uzzinātu vairāk par airBaltic veselības aizsardzības pasākumiem, aicinām apmeklēt airBaltic mājaslapu: https://www.airbaltic.com/lv/veselibas-aizsardziba.

Par airBaltic