AIRBALTIC LIDOJUMI NO RĪGAS UZ SANTORINI

airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Santorini

airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Santorini

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic no 2021. gada 5. jūnija plāno uzsākt regulāros lidojumus jaunā maršrutā starp Rīgu un Santorini Grieķijā. airBaltic ieplānojusi lidojumus starp abām pilsētām veikt vienu reizi nedēļā.

Reisi Rīga Santorini

➔ Maršruts: Rīga­–Santorini

➔ Lidojumu biežums: 1 lidojums nedēļā

➔ Sākuma datums: 2021. gada 5.jūnijs

➔ Aviobiļetes cena: no 139 EUR

Nopirkt aviobiļetes Rīga Santorini  >>

Akcijas aviobiļetēm Rīga Santorini >>

Rezervēt aviobiļetes Rīga Santorini

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Šajā vasaras sezonā mēs plānojam savienot Rīgu ar vairākiem saulainiem galamērķiem Vidusjūras reģionā. Mēs ar prieku piedāvājam drošas un ērtas ceļošanas iespējas starp Rīgu un labi pazīstamo Grieķijas salu Santorini. Mēs gatavojamies gaidāmajai vasaras sezonai ar uzlabotu maršrutu karti, un ticam, ka tas varētu būt laiks, kad uzlabosies epidemioloģiskā situācija un pieprasījums lidojumiem palielināsies.”

Aviobiļetes

 

Lidojumiem starp Rīgu un Santorini tiks veikti ar Airbus A220-300 lidmašīnām. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts un biļetes pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airBaltic.com.

Pasažieru veselība un drošība ir airBaltic galvenā prioritāte. airBaltic ieviesusi plašus veselības aizsardzības pasākumus un lidojumus organizē saskaņā ar atbildīgo institūciju rekomendācijām. Lai uzzinātu vairāk par airBaltic veselības aizsardzības pasākumiem, aicinām apmeklēt airBaltic mājaslapu: https://www.airbaltic.com/lv/veselibas-aizsardziba.

Par airBaltic